Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Prodej ubytovacího zařízení v obci Chrášťany, okr. Kolín

Chrášťany

Pension, lokalita: Centrum obce, pozemek: 514 m2

5 700 000Kč Rezervace

Kontaktujte nás
+ 23 fotky Zobrazit více

Rezervováno! Exklusivně nabízíme k prodeji zděnou nemovitost z pálených cihel, s vlastním číslem popisným, která až do dnes sloužila jako restaurace hospodského typu s tanečním sálem pro pořádání akcí a lze jí využít i jako ubytovací zařízení. V půdním prostoru objektu stojícím na vlastní parcele o velikosti 514m2, s novou střešní krytinou, je možné vybudovat dvě menší bytové jednotky!! Nyní na prodej včetně veškerého vybavení jak interiéru restaurace, tanečního sálu, tak kuchyně a dalších prostor a to podle platných norem a nařízení. Objekt se nachází v obci Chrášťany, katastrální území Chrášťany u Českého Brodu, pouhé 4 km od obce Český Brod. Samotná restaurace má kapacitu cca 20 míst a v případě pořádání akcí, je možné využít taneční sál s kapacitou až 100 dalších míst k sezení a prostornou venkovní terasu. Objekt byl dlouhou dobu úspěšně provozován a oblíben. Zásobovací trasy jsou samostatně mimo prostory pro hosty, je možné přijet autem až k zadnímu vchodu do budovy. Pod restaurací je menší sklep se samostatným vstupem, sloužícím pro zásobování. Celá nemovitost je napojená na Bioplynovou stanici Chrášťany, díky tomu jsou zde velice nízké náklady na vytápění. Provozní náklady možno dále snížit například osazením LED svítidel. Elektřina v objektu tažená měděnými dráty. Objekt je zásoben vodou jak z obecní vodovodní přípojky, tak vodou z vlastní study. Odpady jsou svedeny do obecní splaškové kanalizace. Příprava pro zabezpečovací zařízení. Restaurace je kompletní, nic tedy nebrání brzkému obnovení provozu novým majitelem.

Chrášťany jsou samostatnou obcí, její součástí jsou obce Bylany a Chotouň. Ačkoli Chrášťany leží v převážně zemědělské oblasti, návštěvníkům nabízí nádherný klid a možnost procházek do nedalekých remízků. V Chotouni láká k návštěvě Santiniho kostel, Prokopova studánka a také velké muzeum zemědělské techniky. V Bylanech kterými protéká potok Bylanka je před dokončením zábavní park cirkusu Berousek!! V jižním výhledu je Lipanská mohyla jako památník bitvy u Lipan, kde probíhají každoročně rekonstrukce bitvy. Díky své poloze je obec Chrášťany velmi vhodná jako výchozí bod pro poznávací túry po okolí. V její blízkosti se nachází mnoho kulturních i přírodních památek, které stojí za zhlédnutí. Zajímavostí je, že se v blízkosti rozkládá nouzová letištní plocha Bylany u Českého Brodu.

V obci jezdí autobusová linka č. 435 směr Klučov - Hradešín, trasa vede přes Český Brod. Autobusové spojení je součástí integrované dopravy Praha, ve všední dny tam jezdí autobusy každou hodinu. Chrášťany jsou vzdáleny cca 33 km od Prahy, Kolín je vzdálen cca 21km, Kutná Hora cca 34 km. Veškerá občanská vybavenost se nachází v nedalekém Českém Brodě. Právně nezatížené nemovitosti možno financovat hypotéčním úvěrem, který vám zdarma za velice výhodných podmínek zprostředkujeme, a rádi vyřídíme.

Základní info

Umístění :
Centrum obce
Konstrukce :
Cihlová
Adresa :
Chrášťany

Plochy

Plocha zastavená:
270m2

Počty místností, umístění

Patro, podlaží:
Přízemí
Počet NP:
1
Počet PP:
1
Typ objektu:
Přízemí

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti:
G - Mimořádně nehospodárná

Vybavení objektu

Zařízeno nábytkem, Sklep, Parkování

Inženýrské sítě

Kanalizace

Dopravní dostupnost

Autobus

Další údaje

Zdroj vody:

Místní zdroj, Dálkový vodovod

Přístupová cesta:

Asfaltová

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace
Evidenční číslo 160/4497
Adresa Chrášťany
Cena 5 700 000Kč
Poznámka k ceně: Včetně provize, právního servisu a advokátní úschovy.

Pavel Helembai

tel: +420 728445272
mobil: +420 728445272
email: helembai@amazingreality.cz

Máte otázku?

Osobní údaje