Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Prodej stavebního pozemku o výměře 1003 m3 v obci Hlízov

Hlízov

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1003 m2

760 000Kč

Kontaktujte nás
+ 5 fotky Zobrazit více

Parcela je již zaměřená a vykolíkovaná, což ušetří mnoho tisíc korun za služby geodetické kanceláře. Exklusivně, nabízíme k prodeji pozemek k výstavbě rodinného domu, o výměře 1003m2, v obci Hlízov okr. Kutná Hora. K této parcele získáte v ceně zdarma podíl o velikosti 1/4 na příjezdové cestě s rozlohou 291 m2. Celkově, včetně podílu na příjezdové cestě, je tedy výměra kterou získáte 1076 m2! Pozemek je zahrnut v územním plánu pro výstavbu RD. Je rovinatý, obdélníkového charakteru a nachází se v části obce s novou výstavbou rodinných domů. Výhodou této parcely je takřka ideální orientace na jih a tím je zajištěno celodenní proslunění obytného prostoru a zahrady.

Smlouva pro vybudování elektrické přípojky pro tento pozemek je již podepsaná a částečně zaplacená. Po samotném vybudování přípojky elektřiny, bude doplaceno 6.500,-Kč. Obec Hlízov dále disponuje kompletním zasíťováním (voda, tlaková kanalizace, plyn). Sítě jsou vzdálené cca 100 -120 m od pozemku. Je již závazně dohodnuto, že se nový majitel bude podílet výší 1/4 nákladů na výstavbu sítí s dalšími třemi majiteli sousedních parcel. To kupujícímu sníží celkové výdaje pro vybudování sítí pro tuto parcelu o 3/4 celkových nákladů. Projektovou dokumentaci k vybudování sítí již zpracovává projektová kancelář.

V pravé spodní části parcely, stojí sloup elektrického vedení s elektrickým vedením. Byť to nebrání výstavbě rodinného domu na protilehlé straně parcely anebo uprostřed parcely a ani to nebrání užívání celkové zahrady, zprostředkováváme její prodej výrazně pod její současnou tržní hodnotou.

Obec Hlízov je vzdálená 7 km od okraje Kolína a 2km od okraje Kutné Hory, kde naleznete veškerou občanskou vybavenost. V samotné obci Hlízov, je knihovna MŠ, autoservis, veterina a OÚ. Nemovitost možno financovat úvěrem, který vám zdarma za velice výhodných podmínek zprostředkujeme, a rádi vyřídíme.

Základní info

Umístění :
Klidná část obce
Adresa :
Hlízov
Evidenční číslo 209/4497
Adresa Hlízov
Cena 760 000Kč
Poznámka k ceně: Včetně provize, právního servisu a advokátní úschovy.

Pavel Helembai

tel: +420 728445272
mobil: +420 728445272
email: helembai@amazingreality.cz

Máte otázku?

Osobní údaje