Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Prodej stavebního pozemku o výměře 509 m2, v obci Chrášťany, okr. Kolín

Chrášťany

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 509 m2

1 038 360Kč Rezervace

Kontaktujte nás
+ 2 fotky Zobrazit více

REZERVOVÁNO! Exklusivně, nabízíme k prodeji pozemek k výstavbě rodinného domu, o výměře 509m2, v obci Chrášťany, katastrální území Chrášťany u Českého Brodu, okr. Kolín. Pozemek je zahrnut v územním plánu pro výstavbu RD. Je rovinatý, čtvercového charakteru a nachází se v samém centru obce přímo naproti školce.

Kanalizace a obecní vodovod je přímo vedle parcely po příjezdovou cestou. Chrášťany jsou samostatnou obcí, její součástí jsou obce Bylany a Chotouň. Ačkoli Chrášťany leží v převážně zemědělské oblasti, návštěvníkům nabízí nádherný klid a možnost procházek do nedalekých remízků. V Chotouni láká k návštěvě Santiniho kostel, Prokopova studánka a také velké muzeum zemědělské techniky. V Bylanech kterými protéká potok Bylanka je před dokončením zábavní park cirkusu Berousek!! Díky své poloze je obec Chrášťany velmi vhodná jako výchozí bod pro poznávací túry po okolí. V její blízkosti se nachází mnoho kulturních i přírodních památek, které stojí za zhlédnutí. Zajímavostí je, že se v blízkosti rozkládá nouzová letištní plocha Bylany u Českého Brodu. V obci jezdí autobusová linka č. 435 směr Klučov - Hradešín, trasa vede přes Český Brod. Autobusové spojení je součástí integrované dopravy Praha, ve všední dny tam jezdí autobusy každou hodinu. Chrášťany jsou vzdáleny cca 33 km od Prahy, Kolín je vzdálen cca 21km, Kutná Hora cca 34 km. Veškerá občanská vybavenost se nachází v nedalekém Českém Brodě. Právně nezatíženou nemovitost možno financovat hypotéčním úvěrem, který vám zdarma za velice výhodných podmínek zprostředkujeme, a rádi vyřídíme.

Základní info

Umístění :
Klidná část obce
Adresa :
Chrášťany
Evidenční číslo 213/4497
Adresa Chrášťany
Cena 1 038 360Kč
Poznámka k ceně: Včetně provize, právního servisu a advokátní úschovy.

Pavel Helembai

tel: +420 728445272
mobil: +420 728445272
email: helembai@amazingreality.cz

Máte otázku?

Osobní údaje