Nabídka nemovitostí

Podrobné hledání

Naše služby

Jak probíhá prodej nemovitosti s Amazing reality? hand shake

  Realitní makléř navštíví Vaši nemovitost a spolu s Vámi si ji projde a pořídí fotografie. Během prohlídky Vám bude klást otázky týkající se stavu nemovitosti, např.: na použitý materiál při výstavbě, na plošné výměry, vytápění a jiné.
 • Poté s Vámi projedná cenu nemovitosti. Jednou z klíčových rolí makléře Amazing reality je pomoci majiteli nemovitosti správně nastavit prodejní cenu. Stěžejní je stanovit správnou cenu od prvního dne, kdy ji uvedeme na trh, protože období, kdy je nemovitost na trhu nová a neokoukaná, je pro její prodej nejpříhodnější.
 • Pro určení ideální prodejní ceny používají naši makléři srovnávací metodu. Makléř pečlivě porovná Vaši nemovitost s podobnými nemovitostmi, které se aktuálně nabízejí, ale především s nemovitostmi, které se skutečně prodaly. Je potřeba také zohlednit stáří a stav Vaší nemovitosti, lokalitu, občanskou vybavenost v okolí, časovou osu prodeje a v neposlední řadě i aktuální situaci na realitním trhu. Pak Vám makléř předloží cenovou kalkulaci, okomentuje a ponechá ke schválení.
 • Dále s Vámi určí výši provize a nabídne k podepsání zprostředkovatelskou smlouvu.
 • Během 24 hodin je nabídka vložena na stránky realitních serverů, popřípadě po domluvě je možné vložit inzerci do novin a taktéž je možné v dané lokalitě a okolí roznést letáky s informací o prodávající se nemovitosti (pouze u výhradního zprostředkování).
 • Prohlídky nemovitostí zajišťujeme s vážnými zájemci o nemovitost, kteří již byli seznámeni se základními parametry dané nemovitosti. V co nejkratší době se se zájemcem domlouvá prohlídka nemovitosti.
 • Má-li kupující o nemovitost zájem, skládá rezervační poplatek v naší kanceláři, popřípadě na místě, které určí kupující. Rezervační záloha je záruka pro prodávající, že kupující je opravdu vážným zájemcem.
 • Pro kupujícího klienta zdarma zajistíme nejvýhodnější úvěr (hypoteční úvěr, úvěr ze stavebního spoření), vyřízení veškerých formalit, navržení optimální varianty.
 • Naši dva právníci zajistí kompletní právní servis, (sepsání budoucí kupní smlouvy, kupní smlouvy, nájemních smluv, předávacích protokolů, ale také, je-li potřeba, vytvoří smlouvu o zřízení či zrušení věcného břemene, smlouvu o půjčce a zřízení zástavního práva, a jiné).
 • Zdarma zajistíme advokátní úschovu peněžních prostředků u renomované advokátní kanceláře. Advokát dle specifikace čerpání kupní ceny v Kupní smlouvě a Smlouvě o advokátní úschově uvolňuje z úchovy peníze prodávajícímu klientovi.
 • Zajistíme vložení všech potřebných smluv spolu s návrhem na vklad na příslušný katastrální úřad. Vlastnictví nemovitosti je ale převedeno až v den, kdy katastrální úřad rozhodne o povolení vkladu vlastnického práva, a to se zpětnou platností ke dni podání návrhu na vklad vlastnického práva.
 • Osobně se účastníme předání nemovitosti kupujícímu, sepsání předávacích protokolů, stavů měřidel a počtů klíčů.

Výkup nemovitosti za hotové Disponujeme dostatečným vlastním kapitálem, a proto si může dovolit zákazníkům nabídnout vykoupení jejich nemovitosti za nejvýhodnější možnou cenu a to ihned. Vykupujeme byty (v osobním i družstevním vlastnictví), domy a pozemky více zde...

Řešení exekucí

Naše dlouholeté zkušenosti při řešení exekucí a jednání s exekutory celou situaci velice urychlí a ušetří hodně peněz. Tíživá finanční situace může znenadání postihnout kohokoliv z nás. Pomůžeme vám ji rychle vyřešit. Obraťte se na nás při řešení exekucí. více zde...

Hypotéky

Abychom Vám mohli v naší kanceláři poskytnout opravdu kvalitní a ucelený servis, spojili jsme se v úzké spolupráci se specialisty v oblasti hypoték a finančních produktů více zde...

Oceňování nemovitostí

Tržní odhady prodávaných nemovitostí vycházející z dlouholeté zkušenosti fundovaných makléřů a také odhady soudním znalcem z oboru oceňování nemovitostí.

Právní servis

Našim klientům nabízíme v rámci zprostředkování prodeje kompletní právní servis, který zajišťují dva právníci, včetně advokátní úschovy ke všem obchodním případům.

Vložit nabídku

Chcete prodat nemovitost? U nás Vám stačí pouze dva podpisy a vše ostatní zařídíme od prezentace na desítkách realitních serverech, účasti Vámi vybraného makléře na všech jednáních týkajících se prodeje či pronájmu vašich nemovitostí, až po stěhování, pro které Vám zprostředkujeme profesionální stěhovací službu. Více zde...