Nabídka nemovitostí

Podrobné hledání

 

O NÁS

Jsme mladá dynamická společnost, která poskytuje klientům osobní přístup a kompletní právní servis, řeší jejich investiční záměry a nejvýhodnější financování. Náš tým spolupracovníků tvoří odborníci a konzultanti s dlouholetou praxí ve svém oboru, kteří Vám poskytnou profesionální a individuální poradenství při nákupu, prodeji či pronájmu nemovitostí . Zaručujeme dodržení všech potřebných zákonných postupů a náležitostí kde advokátní úschova veškerých transakčních částek je pro nás samozřejmostí.

Naši spolupracovníci uskutečňují schůzky dle časových dispozic klienta včetně víkendů a státních svátků.

Dále nabízíme velice žádanou a úspěšnou činnost a to přímý odkup všech druhů nemovitostí. Velice úspěšně řešíme problémové nemovitosti, dluhy, exekuce a zástavy. V případě potřeby za klienty dluh neprodleně uhradíme, poskytneme okamžitou zálohu, dále jednáme s věřiteli nebo exekutory a navrhujeme vhodná pro všechny strany přijatelná řešení. Díky modernímu softwaru jsme schopni Vaši nabídku inzerovat na nejnavštěvovanějších realitních serverech, a nabídnout párování poptávek s aktuálními nabídkami, což umožňuje rychlý prodej a pronájem nemovitostí.

Desatero návštěvníka realitní kanceláře:

  1. Vyhledávejte služby zavedených realitních kanceláří. Vyhýbejte se jednotlivcům, slibujícím fantastické nemovitosti a služby.
  2. Ve Vámi vybrané realitní kanceláři si všímejte jednání jejich pracovníků, vybavení kanceláří, celkové atmosféry. Řekne vám to víc, než jakákoli reklama.
  3. Vyžadujte komplexní informace o způsobu postupu kanceláře při zprostředkování prodeje nemovitostí, kterou jste si vybrali. Většina z nich má své provozní předpisy, které si nechte pečlivě vysvětlit.
  4. Neuzavírejte smlouvu s kanceláří dříve, než vše pečlivě zvážíte. Žádná solidní realitní kancelář vás nebude nutit k okamžitému rozhodnutí.
  5. Uzavírejte jen takovou smlouvu, ve které se zavazujete akceptovat pouze kupujícího, který splňuje veškeré podmínky prodeje specifikované ve zprostředkovatelské smlouvě. A to zejména výši Vámi požadované kupní ceny či doby vystěhování.
  6. Dbejte na úplnost zprostředkovatelské smlouvy, vyžadujte správné a přesné sepsání údajů.
  7. V případě sepisu kupní smlouvy trvejte na notáři či advokátovi. Jinými osobami psanou kupní smlouvu odmítněte.
  8. Kupujete-li nemovitost přes realitní kancelář, vyžádejte si doklad o tom, že může tuto nemovitost nabízet. Ušetříte si čas, peníze a zklamání.
  9. Kupovanou nemovitost si důkladně prohlédněte, máte-li pochybnosti, konzultujte je s odborníkem. Vyžádejte si doklady k nemovitosti, jakož i veškeré dostupné další informace.
  10. Teprve po zvážení všech faktů se rozhodujte. Jednejte seriózně, protože na základě shora uvedených faktů jste si určitě vybrali seriózní kancelář. Pouze za vzájemné důvěry se může podařit dobrý obchod.